GP Singapuru

aby za艂o偶y膰 posty i tematy.

Wnioski o ukaranie - GP Wielkiej Brytanii

Cytat z ave data 07/02/2021, 22:17

Panie s臋dzio z ca艂ym szacunkiem ale troch臋 za p贸藕no na werdykt.

Nawet trudno to skomentowa膰 ...

Ale czasami ludzie sami pokazuj膮 swoje w艂asne oblicze ... a ja si臋 jeszcze zastanawia艂em czy -10 pkt to nie za surowa kara ...

Jak dla mnie jeste艣 zwyk艂ym wyrachowanym cwaniakiem

listek2000 has reacted to this post.
listek2000

Nic nie

Cytat z ave data 07/02/2021, 22:17

Panie s臋dzio z ca艂ym szacunkiem ale troch臋 za p贸藕no na werdykt.

Nic nie jest za p贸藕no.

Opublikuj臋 werdykt kiedy b臋dzie ju偶 na to pora. Nie b臋d臋 co chwil臋 patrzy艂 ,z zegarkiem w r臋ku posty pisa艂 o p贸艂nocy.

Woytas_PL and listek2000 have reacted to this post.
Woytas_PLlistek2000

Zabawne, to w takim razie po co wam regulamin ? Je偶eli stanowisz sobie regu艂y wed艂ug swojego widzi misie.

Woytas_PLlistek2000

o czym Ty ch艂opaku piszesz ? Mam po p贸艂nocy pisa膰 posta ? Zg艂upia艂e艣 chyba. Czytaj ze zrozumieniem. Werdykty s膮 wydawane w terminie, a kiedy ja je opublikuje dla og贸lnodost臋pnego grona zale偶y ode mnie . Co艣 zmieni sytuacja gdy post opublikuj臋 minut臋 po werdyktach czy kilkana艣cie godzin pozniej ?Lito艣ci

listek2000

鈥濻臋dziowie wydaj膮 werdykt do soboty do godz 24 przed kolejnym GP.鈥

Czyli do soboty do godziny 24 powiniene艣 opublikowa膰 werdykt. Sprawdzi艂em jak wygl膮da艂o to podczas poprzednich decyzji dotycz膮cych kar, i ten termin by艂 zachowywany wiec nie wiem co ty pr贸bujesz mi teraz udowodni膰.

Woytas_PLlistek2000
Cytat z ave data 02/02/2021, 22:00

Okej, dlatego DSQ i nie r贸bmy problemu 馃檪

To ja proponuje polubowne rozwi膮zanie sprawy przyzna膰 ave DSQ za ten wy艣cig tak jak sam proponowa艂 i nie r贸bmy problemu.

listek2000
Cytat z placia data 08/02/2021, 17:41
Cytat z ave data 02/02/2021, 22:00

Okej, dlatego DSQ i nie r贸bmy problemu 馃檪

To ja proponuje polubowne rozwi膮zanie sprawy przyzna膰 ave DSQ za ten wy艣cig tak jak sam proponowa艂 i nie r贸bmy problemu.

Tak, to b臋dzie najlepsze rozwi膮zanie.

listek2000
Cytat z ave data 08/02/2021, 17:22

鈥濻臋dziowie wydaj膮 werdykt do soboty do godz 24 przed kolejnym GP.鈥

Czyli do soboty do godziny 24 powiniene艣 opublikowa膰 werdykt. Sprawdzi艂em jak wygl膮da艂o to podczas poprzednich decyzji dotycz膮cych kar, i ten termin by艂 zachowywany wiec nie wiem co ty pr贸bujesz mi teraz udowodni膰.

Czy ja jestem sedzi膮? Tylko publikuje posty kiedy mam na to chwil臋 i gdy akurat zobacz臋, 偶e decyzj臋 zapad艂y. Chyba zglupia艂e艣 ,偶e b臋d臋 co chwil臋 siedzia艂 i sprawdza艂 czy post napisany czy nie .

Nie mam zamiaru niczego udowadnia膰 bo w og贸le nie wiem w czym masz problem.

listek2000

Ave, skoro powo艂ujesz si臋 na regulamin to chyba doczyta艂e艣 w nim, 偶e Stig nie jest s臋dzi膮.

Jak sam napisa艂, on tylko publikuje posty. Dop贸ki tego nie zrobi, ludzie ich (tych post贸w) nie widz膮 (mimo, 偶e s膮 ju偶 napisane).

listek2000

Ostatnie wpisy na forum

GP W艂och-dyskusje przed i pobez komentarza 馃檪 https://youtu.be/FRXd4PSJE3A Czytaj wi臋cej
Nieobecno艣ciDzisiaj mnie znowu nie b臋dzie, ale w ko艅cu dobre wiadomo艣ci: od pi … Czytaj wi臋cej
KierowniceDogonicie dogonicie a nawet przegonicie i to nie raz馃憤 Czytaj wi臋cej

Najnowsze wpisy

TWEETS

Tweets

NADCHDZ膭CE WY艢CIGI

Chat users
Brak u偶ytkowników na kanale

Kto jest on-line

Aktualnie nie ma u偶ytkownik贸w on-line
Translate 禄
Przejd藕 do paska narz臋dzi