GP Singapuru

Nawigacja po forum
aby założyć posty i tematy.

GP Kanady- dyskusja przed i po

nieoficjalne wyniki:

Dodane pliki:
  • can_r.jpg
  • can_q.jpg

Fajny deszczowy wyścig 🙂

Kurde to nie ten film 🙂 1min 57s najlepsza akcja Woytas zgłos sie bo zaczynam sie martwic

listek2000 has reacted to this post.
listek2000

Start miałem fatalny ale juz wiem dlaczego problemy z dzwiekiem. Potem jechało sie całkiem fajnie, kara przejazdu przez pit przy vsc smiech na sali mialem jeszcze 10 s zeby zrobic delte ktos juz pisał kiedys o tym problemie nie działa to prawidłowo

listek2000

z braku czasu nie przejechałem ani 1 kółka w ramach treningu na mokrym torze.. ale mimo wszystko fajnie jest znów jeździć z wami! 🙂
Brak objeżdżenia toru niestety zebrało swoje żniwo już na 7 i 15 kółku.. :(, a kropką nad "i" było założenie opon "H" - chyba w ostatnim momencie przed zjazdem do pit (okr. 17) potrąciłem palcem "pokrętło", które o tym decyduje w moich ustawieniach na kierownicy.. 🙁 🙁

Potem to już tylko pogoń za Listkiem.., ale liczba zebranych kar nie pozwoliła na zdobycie chociażby honorowego punktu.. 😉

listek2000

Ostatnie wpisy na forum

GP Włoch-dyskusje przed i pobez komentarza 🙂 https://youtu.be/FRXd4PSJE3A Czytaj więcej
NieobecnościDzisiaj mnie znowu nie będzie, ale w końcu dobre wiadomości: od pi … Czytaj więcej
KierowniceDogonicie dogonicie a nawet przegonicie i to nie raz👍 Czytaj więcej

Najnowsze wpisy

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Chat users
Brak użytkowników na kanale

Kto jest on-line

Aktualnie nie ma użytkowników on-line
Translate »
Przejdź do paska narzędzi