GP Francji

Nawigacja po forum
aby założyć posty i tematy.

GP Hiszpanii - dyskusja przed i po:

12
Cytat z Benetton_S data 23/11/2020, 21:45

Nie wiem jak u innych, ale ja przez popsute lobby nie byłem w stanie jechać. Prawdopodobnie przez to rozwalilem wyścig Tomi181

Wszyscy byli duchami plus skakali po torze jak chcieli. Wycofałem się, żeby nie psuć innym wyścigu, ale sugeruję poprawić komunikację - gra robi błędy, raz się może zdarzyć, ale jak notorycznie się to będzie powtarzać, a będzie, to ściganie się raczej nie ma sensu przy zglitchowanym lobby

: )

Może warto spróbowac hosta u kogoś innego bo to już kolejny raz dzieją siędziwne rzeczy.

Eskimos, w zakładce Formuła 1 masz tabele.

Start i kilka okr. Pod koniec filmu, nie wiem co zrobił Sebixo ale wyglądało to jakby się katapultował z toru 😀

Po tym w zasadzie nic się nie działo.  Kolejne drobne punkty do kolekcji. Dzięki wszystkim za wyścig.

Sam nie wiem co odwaliłem ale dostałem jakiegoś deja vu i myślałem że nie dałem Ci miejsca po czym chciałem odbić po czym zorientowałem się że zrobiłem zamach na samego siebie 😂 chciałem to uratować ale później się zas obrocilem to popierdzielilem to. nie wiem może przez to ze gralem 9h w wrc to nie wiedziałem jak jechać trudno

Sebixo znowu Cie jakis pech dopada..wracaj na podium bro 🙂

Mayer kazdy punkt na wage złota";-)

Prosze napiszcie wszyscy do Sikorka i Squbixa zeby chlopy wrocili na tor !!

ładna walka z Eskimosem i głupi uślizg na koniec , do końca walczyłeś , żeby nadrobić karę i to -0,012 do Placi musiało boleć 🙂

Pierwsze 5 lap

12

Ostatnie wpisy na forum

Zapisy na sezon 2020/2021Cześć chętnie się zapisze tylko nie wiem co mam podać jakie info. … Czytaj więcej
GP Kanady- dyskusja przed i poFajny deszczowy wyścig 🙂 https://youtu.be/R30yCDiEKTE Czytaj więcej
Inne gry wyścigoweWoyt fizyka lepsza  niz  w Prc2, jadac po torze z bananem na twarz … Czytaj więcej

Najnowsze wpisy

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Chat users
Brak użytkowników na kanale

Kto jest on-line

Aktualnie nie ma użytkowników on-line
Translate »
Przejdź do paska narzędzi