GP Holandii

Please to create posts and topics.

GP Chin - dyskusja przed i po:

Siemanko ,Napisał do mnie Menager Zeton  z propozycją zrobienia transmisji z  GP Chin i ewentualnej pomocy Marcinowi  w komentowaniu jeśli będzie .Więc jak coś to  pojawię sia w Chinach  i na moim kanale jak coś .Pozdrowionka

Super. Zapraszamy również do padoku. Mercedes czeka 😉

No i fajnie adik kometarz  z jajem to jest to co lubię i pamietaj psi detektyw atakuje 🙂 pozdro

Tutaj będzie transmisja.😉

https://www.youtube.com/channel/UChdMdVecQ-5RC9IgM9yywxg

Coś na tym kanale nie ma.

Mam od Żetona.

Przepraszam Mayera i Benettona za incydent na pierwszym okrążeniu. Mój błąd - nie wziąłem pod uwagę faktu, że z nierozgrzanymi hardami mam dłuższą drogę hamowania. Dodatkowo przestrzeliłem lekko punkt dohamowania i już nic nie mogłem zrobić niestety. Po tej akcji już nie mogłem się dalej skupić na wyścigu i złapałem DSQ za jazdę pod prąd po spinie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie 😞

Podsumowując - dzięki jeszcze raz że na mnie poczekaliście 😉 P4 w kwalach było naprawdę super, udało mi się złożyć w ostatniej chwili. Jak na jazdę bez treningu na tym torze całkiem nieźle. Niestety, trzeci zakręt pierwszego okrążenia, banda, urwane skrzydło. Spadłem na koniec, ale oczywiście never give up, jedziemy do końca. Liczyłem na SC - nie pojawił się. Także dużą nadzieję dał mi deszcz - zmieniłem na intery na 22 okrążeniu, gdyż skończyły mi się medy z pitu na okrążeniu drugim. Zaryzykowałem, cóż mi pozostało. Niestety, DRS wyłączony został dopiero 3 okrążenia przed końcem - zbyt późno by zmusić resztę stawki do zjechania po opony. Suma summarum, nie opłaciło się. Do następnego 😉

Ja za tą akcję musiałem oddać 2 pozycje bo niby wyprzedziłem kogoś za torem 😀

Wybaczymy.

結果

Dodane pliki:
  • Chiny-r.jpg
  • chiny-q.jpg

W tych wynikach jest coś nie halo, bo ja dojechałem na 8 miejscu 😛

Ostatnie wpisy na forum

GP Chin - dyskusja przed i po:No tak jak przypuszczałem, byłem duchem. Wcale się nie zdziwię jak … Read More
GP Holandii - dyskusja przed i po …https://youtu.be/boLw6po0xBo Read More
GP Holandii - wnioski o ukaranie:🤕   Read More

Najnowsze wpisy

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line

Aktualnie nie ma użytkowników on-line
Translate »
Przejdź do paska narzędzi