GP Holandii

Please to create posts and topics.

GP Wietnamu - wnioski o ukaranie:

12

馃

Dodane pliki:
  • img_202092923432524.jpg

Zg艂aszam kierowc臋 Sebixo_24.

Nagranie: https://youtu.be/gyx1ZK5dQ-w , czas 15:30.

Kierowca Sebixo w trakcie kwalifikacji jecha艂 na AI, kt贸re wy艂膮czy艂 w momencie jak si臋 do niego zbli偶y艂em. Zaj膮艂 mi wy艣cigow膮 lini臋 jazdy, co spowodowa艂o moje straty kt贸re wida膰 wyra藕nie - na wyje藕dzie na prost膮 moja delta spad艂a na minus, mimo 偶e by艂a du偶o na plusie. Czas z delty jest godny zaufania, gdy偶 na okr膮偶eniu wcze艣niej w sesji mia艂em bardzo s艂aby czas przez spina w przedostatnim zakr臋cie.

Zg艂aszam z powodu: uwa偶am 偶e Sebixo nie zachowa艂 nale偶ytej ostro偶no艣ci. Gdybym w ten zakr臋t wszed艂 tak jak zwykle, m贸g艂bym by膰 jedn膮 lub dwie pozycje wy偶ej w kwalifikacjach.

Sebixo_24聽 ,chcesz cos wyjasnic/usprawiedliwic? ewentualnie film z tego momentu? pospiesz sie dzis czwartek!

Pozdrowienia.

Ps: Temat dla sedziow poprosze/dzieki.

Pisalem Ci ju偶 ze sory za to. Nie uwa偶am 偶e jako艣 mega cie spowolnilem bo jak tylko zauwa偶y艂em 偶e jeste艣 blisko tak szybko postara艂em si臋 wy艂膮czy膰 AI聽 偶eby cie pu艣ci dohamowanie przestrzeli艂e艣 wi臋c te偶 sobie sam przeszkodzi艂e艣 jakos zle to nie wygl膮da 馃檮 mowie ja pu艣ci艂em AI tak szybko jak tylko Moglem ruszy艂em od razu i zjecha艂em do razu tyle zakr臋t by艂 taki ze raczej wi臋cej bys nie wycisnal na p臋tli mo偶na powiedzie膰 偶e mieli艣my podobne tempo a zjecha艂em od razu obstswiam ze AI by cie wogole nie pu艣ci艂o

Halo Squbix, czekamy na Tw贸j werdykt.

3.Poszkodowany mo偶e z艂o偶y膰 wniosek o ukaranie najp贸藕niej do czwartku po wy艣cigu.

4.S臋dziowie wydaj膮 werdykt do soboty do godz 24 przed kolejnym GP.

panowie z tego co pamietam聽 sztywno sie trzymaliscie聽 terminu zlozenia wniosku聽 w poprzednim GP co Mareczek podkreslal聽 , a teraz co 馃槢 ?

A teraz wniosek zosta艂 z艂o偶ony w terminie.

incydent.

Nie wida膰 na nagraniu jakiego艣 celowego dzia艂ania, Sebix chcia艂 si臋 tam jak najszybciej zabra膰 i usun膮膰 z drogi a przy okazji si臋 pogubi艂, patrz膮c po sektorach to straci艂e艣 tylko w pierwszym (0,3 sek powiedzmy) w drugim i trzecim praktycznie pojecha艂e艣 podobnie jak na pomiarowym - zmierzonym, por贸wnuj膮c

Incydent

Incydent

ale nie je藕dzimy na AI na k贸艂kach zjazdowych bo mo偶e powodowa膰 to wi臋kszy ba艂agan

Nie rozumiem po co w og贸le Sebix w艂膮czasz AI (zar贸wno w Q jak i w R) ?

Jakie korzy艣ci dzi臋ki temu osi膮gasz?

Ode mnie incydent, lecz kolejne takie zg艂oszenie b臋dzie nagradzane punktami ujemnymi...

Nie wiem kiedy w wy艣cigu w艂膮czy艂em AI wi臋c mi tego nie zarzucaj w kwalach w艂膮czam wtedy kiedy nie mam paliwa馃檪

Bo jak mam trzymac gaz w pod艂odze z pr臋dko艣ci膮 80km to nie chce mi si臋 tak wlec

12

Ostatnie wpisy na forum

GP Chin - dyskusja przed i po:No tak jak przypuszcza艂em, by艂em duchem. Wcale si臋 nie zdziwi臋 jak … Read More
GP Holandii - dyskusja przed i po …https://youtu.be/boLw6po0xBo Read More
GP Holandii - wnioski o ukaranie:馃   Read More

Najnowsze wpisy

TWEETS

Tweets

NADCHDZ膭CE WY艢CIGI

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line

Zdj臋cie profilowe F1PL_Mayer
Translate 禄
Przejd藕 do paska narz臋dzi