GP Holandii

Please to create posts and topics.

GP Wietnamu - dyskusja przed i po:

Dzień dobry 😁, wyścig dobry początek był sporym zaskoczeniem bo wszyscy ładnie i czysto pokonali pierwsze najgorętsze momenty wyścigu (było naprawdę ostrożnie co może tylko cieszyć), kwali niestety nie poszły brak przyczepności na ułamek sekundy i efektowny koniec na bandzie.Ustrzegłem się jakich kolwiek kar i większych błędów co pozwoliło na punkty biorąc pod uwagę specyfikę toru i pozycje z jakiej startowałem można się tylko cieszyć. Natomiast kolizja z Paszyna i obrót pozbawił mnie być może P5 które żeby nie kolizja było spokojnie do wywiezienia, myślałem że poczeka i zaatakuje na prostej ale stało się innaczej, z perspektywy po wyścigowej myślę że mogłem Go tam puścić to P5 napewno bym nie oddał ale z drugiej strony nie był bym sobą jak bym ot tak puszczał przeciwnika 😁, największą niespodzianke sprawił Stig, w końcu 😆nie no żartuje ale to tak jakoś dziwnie się nawet patrzy w tabeli końcowej, no i na koniec zostałem kierowcą dnia więc optymizm jest i nie mogę się doczekać GP Chin oby w deszczu...

Pozdrowienia i gratulacje dla podium👍

Start jak zawsze nieudany 😉

Tutaj krótki epizod z Jaku. Wrzucam, bo znając tegoroczną grę, u Jaka może to wyglądać na podcinkę

Dalej perypetie z Woytem. Tutaj cofam Woyt to co pisałem na czacie, że miałem jechać już do końca na tych oponach. Zapomniałem, że wcześniej rozwaliłem skrzydło i jednak planowałem zjazd od razu. Ale popatrz, ile zostawiłes mi tego miejsca (jak pisałes na czacie)

No i końcówka. Najpierw walka z Ave. Gdybym nie urwał po raz kolejny skrzydła, to może powalczylibyśmy do konca wyścigu. Sorki Ave za tą perfidną ścinkę. Miałem chwilę zawachania żeby Cię puścić ale pomyślałem, że i tak dostałem karę 5 sek, więc pojechałem dalej. I dalej dojeżdżamy do Woyta. I tutaj zaczynasz Woyt swoją oborę 😛 Najpierw hamujesz nie do końca wiem po co w szybkim zakręcie. Urywam więcej skrzydła. Ok, byłem z tyłu, mogłeś sobie jechać jak pipa 😛  Dalszej Twojej "obrony" nie będę komentował.

May no teraz  trochę rozumiem twój niesmak , u Ciebie to trochę inaczej wyglądało 🙁

tak jak Ci pokazywałem i pisałem u mnie też to  inaczej wyglądało, generalnie  kilka razy mocno odpuściłem nie naciskają bo widząc jak nie trafiasz w  zakręty  coś mi lekko nie pasowało (  pytałem się  czy Ty nie miałeś coś z oponami czy też skrzydłem ) choćby na prostej z DRS całkowicie odjąłem gaz bo nie byłem przekonany czy nie przelecisz na druga stronę toru w tym szybkim łuk 🙂

tak jak pisałem , w dobrej wierze starałem Ci zostawić max miejsca bo byłem przekonany , że będziesz tam wracał po wyjeździe i wyjechałem max do prawej , gdzie zazwyczaj się nie wyjeżdża ale złapałem lekki uślizg za co mogę tylko przeprosić nie miałem tu złych intencji wręcz odwrotnie

co do samej końcówki , May ...no litości nie zredukowalibyście na dwóch lap 14 s ... urwałem skrzydło i w szybkich łukach musiałem jechać wolniej

i teraz May co do robienia obory ...  fakt jechałem wolno , dlaczego napisałem wyżej i nie jak pipa .. tylko jak ostatnia pipa .. zainteresowani wiedzą o co chodzi 🙂

tylko sobie sam odpowiedz , kto tu robił większą oborę

1. po raz  kolejny  po własnym błędzie masz uwalone skrzydło i zamiast zwolnić tak jak ja to walisz na wprost przez szykanę ( sam o tym wspominasz w walce z Ave , twój film 2:04)
  2. gdyby nie punkt 1 to byś mnie nie dogonił w szybkich łukach lub nawet , jakbyś choć minimalnie pomyślał to  objechał  byś mnie jak dziecko po zewnętrznej i teraz twój film 3:00 ... jakiś nowy standard wyprzedzania ... i masz kolejny raz pretensje , że wracając zza toru lub bardziej próbując mnie ominąć za nim  masz kontakt ze mną ? .

Dodane pliki:
  • May2.jpg

Ja żadnego kontaktu nie poczułem, akurat wtedy zaczęły się problemy i nie mogłem zbić do 1. Wchodziłem ten zakręt na 4 i mnie trochę wyrzuciło.

Ostatnie wpisy na forum

GP Chin - dyskusja przed i po:No tak jak przypuszczałem, byłem duchem. Wcale się nie zdziwię jak … Read More
GP Holandii - dyskusja przed i po …https://youtu.be/boLw6po0xBo Read More
GP Holandii - wnioski o ukaranie:🤕   Read More

Najnowsze wpisy

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line

Aktualnie nie ma użytkowników on-line
Translate »
Przejdź do paska narzędzi