F1 GP Abu Dhabi

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Wstepnie co dalej?

ktos juz postaniwil ze wystaruje nastepny sezon?

Mysle ze tak jak zawsze zbierze sie ekipa i sie wystartuje sie😀

Takie wypowiedzi to ja szanuje;-)

To jest już nas trzech 🙂

I elegancko  ..jeszczez10  i wstepnie jestesmy umowieni..

Trza stare wygi sciagnac z emerytury

A i sedziego chyba wstepnie juz mamy(Marka bym bral)

Tyle wpisow tojatu *przez 4lata nie mialem...

*w przerwie wakacyjnej zrobmy  ccos tez

Wczoraj znowu oglondalem zeton wasze wypociny w gt3 na kanale u adika i widzialem ze pojechales  swoja zyciowke w lidze pc2 kometarz adika zawsze rozklada mnie na lopatki siedze i placze zawsze ze smiechu bo robi to z takim fajnym jajem ale zeby nie bylo nikogo tam nie obraza nie wiem czy zeton wiesz ale ty u adika w kometowaniu masz majlepsza ksywe ace ventura psi detektyw 😀

😉 no Adik spoko gada..zawsse sobie puszczam po wyscigu zeby zobaczyc co sie dzialo...

Fajnie sie to smiga jest klimat;-)  szans nie mam z nimi za malo treningu....jade tam jak Listek u nas(pozdawiamy przy okazji)

Fuksa mialem ..sami sie wyeliminowali...

Kupuj to to polatasz z nami..jak maszczas ogladac i to pojezdzic tez;-)

Cytat z placia data 22/05/2020, 22:36

Wczoraj znowu oglondalem zeton wasze wypociny w gt3 na kanale u adika i widzialem ze pojechales  swoja zyciowke w lidze pc2 kometarz adika zawsze rozklada mnie na lopatki siedze i placze zawsze ze smiechu bo robi to z takim fajnym jajem ale zeby nie bylo nikogo tam nie obraza nie wiem czy zeton wiesz ale ty u adika w kometowaniu masz majlepsza ksywe ace ventura psi detektyw 😀

to fakt po wczorajszym sie spocilem  😉 , ale widac wierny fan z Ciebie, meldujesz sie w kazdy czwartek  o 21 u Adika 😀

Ostatnie wpisy na forum

GP Abu Dhabi-dyskusje przed i pohttps://youtu.be/Gjx630ThZ-U   Read More
NieobecnościHey. W ostatnim GP niestety nie będę mógł jechać.. 😣😣 - praca m … Read More
Ciekawostki z F1W symulatorze jeżdżą z kokpitu. Tutaj z tvcam bo po prostu jest ła … Read More

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Maj, 2020

Pon04Maj21:0023:00GP USA21:00 - 23:00

Czw07Maj21:0023:00#3 ZOLDER - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon18Maj21:0023:00GP BRAZYLII21:00 - 23:00

Czw21Maj21:0023:00#4 LONG BEACH - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon25Maj21:0023:00GP ABU DHABI21:00 - 23:00

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line