F1 GP Abu Dhabi

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

GP Abu Dhabi-dyskusje przed i po

12

Tutaj to wygram;-)

Sie okaze sie😀

😉 jak brązowy koloryt opadnie ...:-)

Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie jak zaczyna a jak kończy sezon 🙂

... w domu wszyscy: jak ci poszło?   - pokonałem Stiga w generalce 😉

Szkoda wyscigu, dostałem nowy silnik V10, ...ale nie fruwał 🙁  i emerytura 🙂

Dodane pliki:
  • abu_q.jpg

Nie powiem, jest mi trochę smutno że ostatni wyścig w sezonie kończę na......1 okrążeniu . Wygrywam start z Literą, jestem na P2, wychodzę lepiej z 1 zakrętu niż Paszyna i ewidentnie mam większą prędkość. Wyprzedzam Paszynę z lewej, przed wejściem w zakręt 2. Jadę maksymalnie po lewej stronie, przy tarce. Zostawiłem całą prawą stronę, jednak Paszyna jedzie w koło w koło i mnie lekko uderza. Przy takiej prędkości i na takim szybkim zakręcie wpadam w poślizg i kasuje szkrzydło Litery, potem spin i Listek wpada we mnie z pełną prędkością kończąc nam obu wyścig (Listek nie mogłeś nic zrobić).

Nie chcę nikogo osądzać teraz na gorąco, muszę zobaczyć filmik Paszyny jak to u niego wyglądało. Z tego miejsca chciałbym przeprosić Listka, bo był on tu tylko ofiarą i nie mógł nic zrobić...Woytas też skończył wyścig, ale tego już nie widziałem, wiem że było to za mną. Ehh takie są wyścigi, szkoda naprawdę szkoda że ostatni wyścig skończył się dla mnie i dla innych tak szybko...(jeszcze raz przepraszam Listek, tym bardziej że jeździmy razem w teamie, ale nie mogłem nic zrobić..) Dzięki za sezon, chociaż pojechałem tylko 4 wyścigi, no 3 hehe to i tak te 3 był fajne, 2 wygrane, jedno PP, moge byc zadowolony. Napewno nie spodziewalem sie takich wynikow, to wam mowie. Jeszcze raz dzieki i czekam na filmik Paszyny.

Ja nie jestem w stanie powiedzieć co tam było , u siebie poczułem jakby ktoś mnie podciął  i poleciałem w bandę , może  Sikorek 🙂 .. albo jakiś lag akcja podobna jak z Markiem w Monaco, dzięki chłopaki za sezon ... jeden z gorszych w moim wykonaniu , kupa kolizji  i kilka opuszczonych GP jak nigdy ..  ale koniec sezonu z rozwalonym kolanem do najciekawszych nie należał , operowanie gazem = ból

do zobaczyska next sezon 🙂

Wyścig trochę nieszczęśliwy. Zaspałem start, uderzyłem w obracającego się smarzyka, straciłem skrzydło i jeszcze gratis dostałem 5 sekund kary.

Dzięki za sezon

Smarzyk, gdybyś nie puścił kierownicy to może byś nie wpadł w poślizg 😛

[Sikorek był daleko od tego zamieszania. Bo ktoś chciał go na pierwszym zakręcie zatrzymywać. Nie wiesz kto Woytuś? 😘

Dzięki za sezon Byki.

Dodane pliki:
  • 20200525_223600.jpg
12

Ostatnie wpisy na forum

GP Abu Dhabi-dyskusje przed i pohttps://youtu.be/Gjx630ThZ-U   Read More
NieobecnościHey. W ostatnim GP niestety nie będę mógł jechać.. 😣😣 - praca m … Read More
Ciekawostki z F1W symulatorze jeżdżą z kokpitu. Tutaj z tvcam bo po prostu jest ła … Read More

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Maj, 2020

Pon04Maj21:0023:00GP USA21:00 - 23:00

Czw07Maj21:0023:00#3 ZOLDER - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon18Maj21:0023:00GP BRAZYLII21:00 - 23:00

Czw21Maj21:0023:00#4 LONG BEACH - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon25Maj21:0023:00GP ABU DHABI21:00 - 23:00

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line