F1 GP Abu Dhabi

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

GP Japonii-dyskusje przed i po

Niezapomniane wspomnienia z quali w Japonii, mój best lap 😉

wyniki

Dodane pliki:
  • suzuka_r.jpg
  • suzuka_q.jpg

Bardzo fajny wyścig, 15 minut treningu i.... tylko 16sek straty do zwycięzcy!

Kwalifikacje i 1 miejsce cieszy. 👍

Niestety w R zacząłem od kary przejazdu przez pit stop. Przekroczyłem tempo delta chociaż miałem jeszcze z 10 sek, nie rozumiem. 😫
Niestety doszły jeszcze dwie kary czasowe. 🤬😙😉
Też miałem trochę szczęścia, bo raczej chłopaków z drugiego i trzeciego miejsca już bym nie dogonił. Na moje szczęście mieli spinkę. 😶
Mogło być lepiej. Niby dojechałem drugi, a spadłem na najbardziej wkurzające miejsce zaraz za podium. 🥴😡
Do następnego. 😉

Start i półtorej okr 🙂 Była realna szansa na 5 miejsce. Niestety Żeton pogrzebał tą szanse (przynajmniej tak wygląda z mojego kokpitu). Żeton, możesz wrzucić swój film.

Potem już samotny wyścig. Myślałem, że SC uratował mnie ale nie mogłem się niestety oddublować.

no oboje mieliście pecha , że tam trafiliście na Squbix-a , który złapał uślizg i tam zwolnił , Żeton też dał radę tylko pewnie zaraz chciał Cię wyprzedzić i myślał , że polecisz w żwirek ... się na robiło : )    się znaleźliście w złym miejscu o złym czasie i jeszcze wszyscy blisko siebie

Suzuka

Ostatnie wpisy na forum

GP Abu Dhabi-dyskusje przed i pohttps://youtu.be/Gjx630ThZ-U   Read More
NieobecnościHey. W ostatnim GP niestety nie będę mógł jechać.. 😣😣 - praca m … Read More
Ciekawostki z F1W symulatorze jeżdżą z kokpitu. Tutaj z tvcam bo po prostu jest ła … Read More

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Maj, 2020

Pon04Maj21:0023:00GP USA21:00 - 23:00

Czw07Maj21:0023:00#3 ZOLDER - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon18Maj21:0023:00GP BRAZYLII21:00 - 23:00

Czw21Maj21:0023:00#4 LONG BEACH - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon25Maj21:0023:00GP ABU DHABI21:00 - 23:00

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line