F1 GP Abu Dhabi

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Zapisy na sezon 2019/2020

Cytat z jakub200675 data 03/04/2020, 13:39

Chce się zapisać się do ligi ponieważ mam trzy mistrzostwa i jedno mistrzostwo konstruktorów F1 w karierze

Witam, na dzień dzisiejszy raczej nie mamy miejsca. Mentos i Squbix ostatnio się nie pojawiają na wyścigach, ale o rezygnacji nie informowali. 🤔 A to, że masz mistrzostwa w karierze to akurat nam nic nie mówi o Twojej kulturze jazdy. 😉 Wiesz ja np. Mam 5 mistrzostw w karierze. A tutaj środek tabeli. 😁 Można mieć mistrzostwo na poziomie profesjonalnym albo amator itd. 😉 Napisz coś o sobie. Jeździłeś już w jakiejś lidze, ile masz wiosen, kierownica czy pad? Pozdro

Cytat z placia data 03/04/2020, 14:33

Wiec witaj mistrzu😀 zapoznaj sie z naszym regulaminem i zapraszamy do trenowania jezdzimy bez asyst mozliwa tylko skrzynia auto podaj swoj nick z psn i powysylaj zaproszenia

Jakub trenuj Japonie. Jak zdążysz z kimś od nas pojeździć do poniedziałku i ten ktoś zgodzi się na Twój udział w lidze, to zapraszamy w poniedziałek na GP. Niby mamy komplet ale coś mam wrażenie, że komplet nowych się nie stawi na starcie. Jakby co to w poniedziałek przydzielimy Ci team. Regulamin przeczytałeś ?

ps na jakim lvl masz te 3 mistrzostwa? 😉

Siema Jakub ,jak coś to wolne miejsce w toro rosso ,mnie nie będzie do końca sezonu więc możesz wskoczyć jak chcesz.

Ja się zapisuje nick:ojekjojek

Kolego jakub nie mozna ci wyslac zap na psn bo masz ustawione jakac blokade

Cześć wszystkim, przepraszam że długo się nie odzywałem.

Od kilku tygodni ściągam się w FRL i cały czas trenuje starając się wejść ze swoimi umiejętnościami na wyższy Level. Dlatego też aby skupić się na walce tam, jestem zmuszony opuścić waszą ligę. Po pierwsze dziękuję Wam bardzo za wszystkie przejechane wspólnie wyścigi i walkę na torze. Życzę Wam wszystkim powodzenia w końcówce sezonu i dużo emocji na torze.

Jeśli ktoś z Was byłby chętny oglądać moje zmagania w FRL zapraszam Was na mój kanał, gdzie co tydzień pojawia się skrót wyścigu.

https://www.youtube.com/channel/UCY8ZbCofGm2sXpJ4q3tnSmg

Cześć, ja niestety muszę zrezygnować z powodu problemów z internetem. Ostatnio nie udało mi się wystartować w dwóch wyścigach ligowych także tutaj pewnie nie będzie inaczej. Po kwarantannie powinno wszystko wrócić do normy i wtedy się odezwę czy są wolne miejsca, udanego GP Japonii 😉

Cześć 🙂
Są jeszcze wolne miejsca?
jakieś najblizsze grand prix?

Cześć Kamil

Jest wolne miejsce w Haasie. Najbliższy wyścig to GP Meksyku 20-go kwietnia. Zebyś mógł wystartować, musisz przejechać z kimś od nas jakiś lużny trening. Musimy ocenić czy wiesz co to jazda w lidze. Powysyłaj nam zaprszenia na PSN. Jak ktoś od nas będzie jeździł to wyślę Ci zaproszenie do gry.

Cześć wszystkim, przy okazji życzę wesołych świąt i dużo zdrowia 🙂 . Część może mnie pamięta, część może nie. Przejechałem w waszej lidze pamiętny sezon 2014, ostatni na ps3. Jeździłem wtedy w red bullu z listkiem. W tabeli wszechczasów na koncie mam 18 GP, 146 pkt i 2 podia (sezon 2014). Ostatni pełny sezon online przejechałem w F1 Poland Team w sezonie 2018. Wiadomo tam trochę inaczej jeździli, wg prawdziwych dat wyścigów. Ogólnie zaczyna mi się już udzielać to siedzenie w domu i chciałbym spytać, czy jest u was jakieś wolne miejsce w bolidzie, żebym mógł wskoczyć na ostatnie 4 wyścigi sezonu? Obecnie gram tylko kariere w F1 2018, ale jeśli potwierdzicie, że mogę jechać z wami do końca sezonu to zakupuje 19-stke. Pozdrawiam, Smarzyk

Ostatnie wpisy na forum

GP Abu Dhabi-dyskusje przed i pohttps://youtu.be/Gjx630ThZ-U   Read More
NieobecnościHey. W ostatnim GP niestety nie będę mógł jechać.. 😣😣 - praca m … Read More
Ciekawostki z F1W symulatorze jeżdżą z kokpitu. Tutaj z tvcam bo po prostu jest ła … Read More

TWEETS

Tweets

NADCHDZĄCE WYŚCIGI

Maj, 2020

Pon04Maj21:0023:00GP USA21:00 - 23:00

Czw07Maj21:0023:00#3 ZOLDER - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon18Maj21:0023:00GP BRAZYLII21:00 - 23:00

Czw21Maj21:0023:00#4 LONG BEACH - GT3 Project Cars 221:00 - 23:00

Pon25Maj21:0023:00GP ABU DHABI21:00 - 23:00

Chat users
No users in the channel

Kto jest on-line