Ostatnio na forum

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

GP Malezji – dyskusja przed i po

wyniki

Dodane pliki:
  • malezja_q.jpg
  • malezja_R.jpg

Siemka, kolejny wyścig zaliczony.

Pół godz TT i do przodu 😉

Wynik mógł być lepszy ale nie wiedziałem jak zabrać się do Skubixa z krzyżykiem, i skończyło się na uszkodzeniu skrzydła, co na mokrym ma znaczenie. Do tego dołożył inżynier i zachęcił, że za 5min ulewa wiec wbiłem w wety 🙁

Które po mojemu można byłoby w ogóle  sobie darować.

Gratulacje dla podium do zobaczenia na kolejnym torze 🙂

1 lap

Bikson mnie przyblokowal w kwalach w 1 i 2 zakrecie, a mysle ze mogło byc PP w tych warunkach.

No Ci co szybko wyjechali zyskali , bo praktycznie od razu zaczynało padać 🙂

Niestety prognozy pogody zawiodły 🙂

za nim na kogoś złożysz wniosek sugerowałbym poczekać na film / opinię drugiej strony

tak nie wiemy czy Włozaj był na kółku wyjazdowym/ zjazdowym  czy też jechał swoje szybkie kółko , jeśli to drugie dlaczego miałby zwolnić i Cię przepuścić  ?

… w takim układzie to jest twój problem , że wyjechałeś  tak a nie inaczej z PIT i trafiłeś na kogoś dużo wolniejszego

co do tego typu manewrów i nieprawidłowego blokowania , przypomnę co nie co (od 3:40 )  ?

jak ja kufa niecierpie deszczu

Miałem nadzieję, że będzie lepszy wynik bo trenowałem chyba najwięcej w tym sezonie. Siedziałem w domu na zwolnieniu lekarskim więc miałem czas.   Niestety mnie obkręciło i dupa.

Pózniej Listek jak zaczęło padać, chyba (jadł kolację) a bolid sam już do mety jechał. Jak tak było to…. , dobrze że nie było punktowanego miejsca.

Na dwa ostatnie okrążenia, przechytrzyłem samego siebie. Licząc na niesamowitą końcówkę na czerwonych oponach. Straciłem jeszcze jedną pozycję i tyle. Pozdro.