i

Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

GP Chin-dyskusje przed i po

Strony:1234

Mnie dziś nie ma  Powodzenia

WYNIKI

Dodane pliki:
  • chiny_r.jpg
  • chiny_q.jpg

Jutro robię filmik z tego GP.

Ale  Nic wiecej nie mg powiedziec bo ta liga to jest poprostu KOZAK. Dzięki za przyjęcie do Ligii.

Cytat z czarnyslawek data 08/10/2018, 22:46

Jutro robię filmik z tego GP.

Ale  Nic wiecej nie mg powiedziec bo ta liga to jest poprostu KOZAK. Dzięki za przyjęcie do Ligii.

Nie musisz co wyscig dziękować 😀

Qubex co to za zygzakowanie? Przeciez to nie bylo okrazenie rozgrzewkowe.

Siemka, fajny wyścig, trochę emocji dobrych i negatywnych,

ostatecznie musi cieszyć to co jest.

Listek co do naszego zderzenia ja chciałem ominąć sabo nie wiedziałem że to duch będzie odbilem w lewo i w rezultacie doszło do zderzenia , nie zrobiłem tego specjalnie tylko chciałem się ratować przed uderzeniem w sabo .

Kolizje z Kaesenem: od 10:05 i od 13:33

W pierwszej sytuacji mogłem nieco odpuścić więc to moja wina, natomiast co do tej drugiej to ja po nawrocie byłem przed Kaesenem, co więcej trzymałem optymalną linię podczas gdy on był poza torem. Na wyjściu z ostatniego zakrętu dostałem uderzenie w tył przez co mnie obróciło i w niego uderzyłem. Nie wiem skąd te wątpliwości uważam że jeśli ktoś tam zawinił to raczej Kaesen wpychając sie na wewnętrzną…

Podsumowując wyścig – dawidek na 1 kółku to na każdym zakręcie we mnie wjeżdżał jakby jeździł w open lobby a nie w lidze… wszystko się posypało kiedy zjechałem na 1 pit i mechanicy przetrzymali mnie jakieś 7 sekund. Potem w 8:37 za późno zahamowałem, zblokowałem koła i wjechałem w Saba, skrzydło wymieniłem dopiero pare kółek później żeby nie robić 3 pit stopów. Potem przygody z kaesenem. Ogólnie porażka ale cieszę się z 5 miejsca 🙂

Ok slychac na Twoim filmie ze bylo tam uderzenie. Moja wina. Ale tak sie koncza sytuacje jak sie przejezdza zakret 30/40km/h wolniej niz zwykle. To samo bylo z Woytem w Abu, zostal w zakrecie. Ja wlasnie przed zakretem odpuscilem bo to nie moja linia byla, nie chailem sie pachac. Co do nawrotu to nie jedziesz optymalna linia bo jestes po wewnetrznej. Wychodzisz na linie nie zostawiajac miejsca gdzie jestem tuz obok Ciebie. Zobacz jak ja pojechalem w takiej sytuacji.

No i to zygzakowanie. Caly czas to robiles zawsze jak ktos Cie gonil. Moim zdaniem to nielegalne, ale nasz super regulamin nic na ten temat nie mowi dlatego PROSZE SEDZIOW ALBO OSOBY KTORE BYLY TAK PRZECIWNE DOPRECYZOWANIU REGULAMINU oby powiedzialy czy to jest legalne. Bo na pewno jest to pomocne dla broniacego. Miejmy jasnosc na kolejne wyscigi.

Strony:1234